Zarezerwuj pobyt w

Sanatorium Uzdrowiskowe “Grażyna”

Romualda Traugutta 6, Ciechocinek Zobacz na mapie
Doskonałe miejsce 3 komentarze
4.8/5
100% guests recommend

Sanatorium Uzdrowiskowe “Grażyna” to zabytkowy, odrestaurowany dwupiętrowy obiekt, liczący 163 miejsca pobytowe. Stołówka mieści się w obiekcie. Baza zabiegowa na miejscu lub dojście do 500 m. Wewnętrzna baza sanatorium udziela ok. 30 rodzajów zabiegów. Zróżnicowana pod względem standardu baza noclegowa sprawia, że jest to obiekt “na każdą kieszeń”.

Sanatorium Uzdrowiskowe “Grażyna” jest usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Zabytkowy obiekt, odrestaurowany i wyposażony zgodnie ze współczesnymi standardami uzdrowiskowymi. Stąd, słynnym deptakiem lub alejkami wśród kwiatowych dywanów, blisko do kultowego “Grzybka” – solankowej fontanny, oraz do zabytkowego obiektu Pijalni Wód Mineralnych. Spacerując wokół fontanny można wdychać powietrze przesycone cząsteczkami jodu. Solanka z tego właśnie ujęcia jest podawana również na ciechocińskie tężnie. W Sanatorium “Grażyna” dysponujemy 163 miejscami pobytowymi w wygodnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych z umywalkami, z pełnym węzłem sanitarnym, w pokojach typu studio lub pokojach o podwyższonym standardzie. Stołówka mieści się w budynku sanatorium. Baza zabiegowa w sanatorium udziela ok. 30 rodzajów zabiegów. Z innych zabiegów można korzystać w pozostałych obiektach.

Udogodnienia kurortu

Animacja czasu wolnego
Basen solankowy
Dostęp do internetu
Inhalacje
Kąpiele zdrowotne
Kawiarnia
Krioterapia
Kuracja pitna - wody lecznicze
Masaże lecznicze
Parking
Wieczorki taneczne
Wody lecznicze
Wycieczki turystyczne
Zabiegi borowinowe
Zabiegi lecznicze
Zabiegi solankowe
Pokaż wszystko

Profil leczniczy obiektu

choroby górnych dróg oddechowych
choroby kardiologiczne i nadciśnienie
choroby układu krążenia
choroby układu nerwowego
cukrzyca
osteoporoza
otyłość
pobyty lecznicze
rehabilitacja
wypoczynek
Pokaż wszystko
Zameldowanie 14:00
Zarezerwuj 12:00

Ranking

4.8/5
Doskonałe miejsce
na podstawie 3 komentarze

Opinie

Doskonałe miejsce
2
Bardzo dobrze
1
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
5 /5
Personel
5 /5
Pokoje
4.7 /5
Wyżywienie
4.7 /5
Atrakcje
4.7 /5
3 komentarze - Skala od 1 do 3
Janusz
21/10/2020

5.0 "Pozdrawiamy załogę!"

Korzystaliśmy z oferty ,, Tydzień Zdrowego Kręgosłupa " w sanatorium ,, Grażyna". Życzliwa i sympatyczna kadra , wspaniałe warunki bytowe, jedzenie pyszne , zabiegi pierwsza klasa. Dziękujemy i pozdrawiamy całą załogę
Halina
14/09/2020

4.4 "Zadowolona"

Właśnie wróciłam z sanatorium "Grażyna" i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie obiekt nie należy do nowoczesnych, ale jest doskonale usytuowany - w samym centrum, skąd jest wszędzie blisko. Baza zabiegowa dobra, bardzo miły i kompetentny personel. Jedzenia dużo i smaczne - polecam dietę lekkostrawną. Największym atutem są wspaniałe panie recepcjonistki: Sylwia, Teresa, Basia, Agata i Stasia, które wprowadzają miłą i serdeczną atmosferę. Uważam, że recepcjoniści z innych obiektów powinni się u nich szkolić. Byłam już w kilku sanatoriach i mam porównanie. A Pani Stasia zasługuje na mistrzostwo świata w dobieraniu współlokatorów - umieściła mnie w pokoju trzyosobowym, co początkowo nie wzbudziło mojego entuzjazmu, ale potem byłam zachwycona koleżankami za nic nie chciałabym innego.
Pokaż wszystko
Piotr
14/09/2020

5.0 "Polecam"

Porządny, czyściutki, dobrze wyposażony pokój z łazienką, świetne jedzenie i, co najważniejsze, doskonałe warunki do rehabilitacji. Oby wszyscy się tak o mnie troszczyli jak tutejsza załoga (zaczynając od Pań sprzątaczek, kucharek, kelnerek i recepcjonistek, na fizykoterapeutach kończąc). W znacznie lepszej kondycji, z ciężkim sercem, opuszczam to miejsce:(

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz