Zarezerwuj pobyt w

Eden

Słońska 15, Ciechocinek Zobacz na mapie
Brak opinii na podstawie 0 opinii
0/5
100% guests recommend

EDEN – to nowoczesny i kameralny Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN, położony w najlepszej strefie uzdrowiskowej i działający od początku lat 90-tych w jednym z najbardziej znanych polskich uzdrowisk – Ciechocinku.

Kurort ten od lat przyciąga gości z kraju i zagranicy, nie tylko walorami leczniczymi ale również swoim niepowtarzalnym klimatem, wszechobecną zielenią, urokiem zabytków i atrakcyjnymi miejscami spacerowymi. Uzdrowisko cechują unikalne walory przyrodolecznicze.

Funkcjonującym symbolem Ciechocinka są zbudowane z drewna tężnie solankowe. Ich działanie polega na wytwarzaniu dużej ilości ozonu i nasycaniu powietrza wilgocią. Dzięki temu mikroklimat wokół tężni przypomina klimat nadmorski, z jego cechami leczniczymi i hartującymi. Bogactwem naturalnym Ciechocinka są obfite złoża solanek o wybitnych właściwościach leczniczych.

Misją Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego PZN EDEN jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb Klientów. Tym co nas korzystnie wyróżnia na tle dużych ośrodków jest prawdziwie rodzinna atmosfera. Nasi kuracjusze i goście znajdują tu idealne warunki do wypoczynku, leczenia uzdrowiskowego i profilaktyki.

Oferta Ośrodka EDEN jest adresowana w szczególności do osób, które troszcząc się o swoje zdrowie i właściwy klimat wypoczynku jednocześnie cenią sobie spokój, ciszę, dobry standard usług i profesjonalizm personelu.

Udogodnienia kurortu

Grota solna
Inhalacje
Masaże lecznicze
Masaże relaksujące
Zabiegi lecznicze
Zabiegi relaksacyjne

Profil leczniczy obiektu

choroby górnych dróg oddechowych
choroby kardiologiczne i nadciśnienie
choroby reumatologiczne
cukrzyca
dysfunkcja narządu ruchu
pobyty lecznicze
wypoczynek
Pokaż wszystko
Zameldowanie 12:00 pm
Zarezerwuj 12:00 pm

Ranking

0/5
Brak opinii
na podstawie 0 opinii

Opinie

Doskonałe miejsce
0
Bardzo dobrze
0
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
0 /5
Personel
0 /5
Pokoje
0 /5
Wyżywienie
0 /5
Atrakcje
0 /5
0 opinii o kurorcie - Skala od 1 do 0

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz

Zobacz również