Podróżuj wygodnie i bezpiecznie – spod drzwi domu pod drzwi sanatorium! Z e-kurort.pl jeszcze taniej!

 

Hoper oferuje przejazdy z adresu pod adres po Polsce. Jest to wygodny i bezpieczny sposób podróżowania dla wielu bywalców miejscowości uzdrowiskowych. W tych przejazdach od adresu pod adres kuracjusz zyskuje wyjątkową władzę.

To właśnie on, a nie logistycy siedzący za biurkiem, wskazuje dokładną lokalizację wsiadania i wysiadania z pojazdu. Z tego powodu nie musi korzystać z taksówki czy komunikacji miejskiej a jednocześnie unika również dużych skupisk ludzi, m.in. na dworcach. Podróż Hoperem odbywa się minivanem, który przewozi maksymalnie ośmiu pasażerów. 

 

Kierowca odbierze mnie spod domu?

 

Kiedy firma Hoper w 2018 r. roku wystartowała ze swoją usługą, spotykała się z zaskoczeniem i niezrozumieniem. Jak to? Nie przyjedziecie na dworzec? Kierowca odbierze mnie spod domu?

Dopiero tłumaczenie, że Hoper to tak jakby międzymiastowa taksówka dało wyobrażenie o funkcjonowaniu tego rodzaju transportu.

Brak określonych regularnych przystanków wynika z faktu, że przystankiem początkowym jest np. adres domowy pasażera, zaś końcowym docelowy adres jego podróży np. sanatorium czy ośrodka wypoczynkowego.

Odbiór pasażerów przez Hopera nie ogranicza się tylko do dużych miast. Każda, nawet bardzo mała miejscowość, jeśli tylko jest na trasie przejazdu, może być objęta usługą door-to-door.

Są sytuacje, kiedy mieszkańcy tych miejscowości nie posiadają żadnej lub prawie żadnej oferty komunikacji publicznej.

W ten sposób firma Hoper realizuje walkę z wykluczeniem transportowym w naszym kraju. Dostępność takiej usługi doceniają szczególnie bywalcy uzdrowisk, którzy w po przejeździe tak opisują swoje doświadczenie podróży Hoperem:

 

Katarzyna z Sosnowca

Jestem mega zadowolona z Państwa usług. Jestem mega zadowolona z Państwa usług. Wszystko na najwyższym poziomie. Kierowca bardzo życzliwy i pomocny. Wszystko na najwyższym poziomie.

 

Kornelia z Chorzowa

Jestem bardzo zadowolona. Mam już wykupiony bilet powrotny. Wasze usługi spełniają oczekiwania szczególnie osób starszych. Będę Was polegała znajomym.😀

 

Irena, Kutno

Dojechałam na miejsce szczęśliwie. Kierowca był miły, uczynny, sympatyczny. Pomógł w przemieszczenie bagażu. Na pewno będę korzystać z Państwa usług. Dziękuję.

 

Jadwiga, Bytom

Jechaliśmy Hoperem do sanatorium. Proponujemy rozszerzyć ofertę wyjazdową na inne miejscowości, ponieważ dla starszych ludzi transport ten jest bardzo dogodny. Będziemy polecali go wszystkim znajomym. Dziękujemy.

 

Elżbieta, Płock

Odjazd poprzedzony SMS – wiadomo kiedy kierowca przyjedzie, kulturalny i pomocny dla pasażerów. Korzystałam po raz pierwszy chętnie skorzystam również i w przyszłości. Godne polecenia.

 

Elżbieta, Głogów

To już moja 3 podróż z Wami. I jak zawsze beż zastrzeżeń. Kierowca bardzo miły. Jazda bezpieczna. Na miejsce dojechałam o czasie. Bardzo dziękuję.

 

Jolanta z Koszalina

Jest to znakomita alternatywa dla PKP i PKS, które ode mnie znad morza jeżdżą kiepsko. Podróż przyjemna, Panowie kierowcy bardzo sympatyczni i pomocni. Bardzo ważne jest również, że Hoper przyjeżdża pod podany adres i zawozi do samego celu, jak taksówka. Polecam 😊

 

25 miejscowości uzdrowiskowych

 

Obecnie Hoper dowodzi do 25 miejscowości uzdrowiskowych, zlokalizowanych na 14 trasach obejmujących wszystkie województwa.

Wśród nich jest zarówno podziemne uzdrowisko Wieliczka, uzdrowiska zlokalizowane nad morzem: Kołobrzeg, Sopot, Dąbki, Ustka czy Kamień Pomorski, górskie kurorty, jak np. Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Lądek-Zdrój, Świeradów-Zdrój oraz inne popularne miejscowości uzdrowiskowe, takie jak Ciechocinek, Konstancin-Jeziorna, Busko-Zdrój czy Nałęczów. Spektrum możliwości transportowych przedstawia mapa www.hoper.pl/trasy

 

1 maja br. Hoper wydłuża trasę z Dolnego Śląska przez Wielkopolskę nad morze. Nowy odcinek prowadzi z Wrocławia przez Opole aż po Bielsko-Białą i Beskid Śląski.

Udostępnia w ten sposób wygodny dojazd door-to-door do Wisły czy Szczyrku oraz dwóch kolejnych miejscowości uzdrowiskowych: Goczałkowic-Zdroju i Ustronia.

Informacje o możliwościach dojazdu do nowych uzdrowisk można znaleźć na stronach: hoper.pl/dojazd/konstancin-jeziorna, hoper.pl/dojazd/goczalkowice-zdroj i hoper.pl/dojazd/ustron.

Dodatkowo mieszkańcy Opolskiego i Śląska zyskali opcję wygodnego dojazdu do uzdrowiska Kołobrzeg.

Natomiast 4 sierpnia na trasie z Karpacza przez Kraków do Buska-Zdroju Hoper włączył nową miejscowość uzdrowiskową: Szczawno-Zdrój. Więcej do dojeździe do Szczawna-Zdroju można znaleźć na stronie hoper.pl/dojazd/szczawno-zdroj

 

Poza wygodą wsiadania pod domem, zaoszczędzeniem kosztów taksówki, czy pomocy z walizkami jest również społeczny skutek “uboczny” podróży Hoperem do kurortu.

Okazuje się że w gronie podróżujących danym kursem Hopera często są osoby, planujące wypoczynek w tym samym kurorcie. W efekcie zawiązują się nowe znajomości, które potem procentują podczas pobytu w sanatorium.

 

W poszukiwaniu kijków trekkingowych

 

Na sympatyczną atmosferę przejazdu pracują nie tylko nowo zbudowane relacje z kuracjuszami, ale też uczynni kierowcy Hopera. Ich pracę pasażerowie Hopera doceniają w ankietach a nawet w wypłacanych napiwkach.

Zdarza się, że kierowca nie tylko bezpiecznie prowadzi pojazd ale i raczy pasażerów wiedzą krajoznawczą. Są sytuacje, kiedy ich rola nie kończy się po dowiezieniu do uzdrowiska.

Zapominalscy kuracjusze pozostawiają niekiedy na siedzeniu plecak, kurtkę, klucze, lekarstwa, laptop, czy kijki trekkingowe.

Zgrana zespół logistyków i kierowców wytęża swoje siły, aby dostarczyć do rąk własnych zaginioną zgubę. 

Atutem dla podróżujących Hoperem są też wygodne i bezpieczne formy rezerwacji  przejazdów. Poza opcją samodzielnego zakupu biletu online, można również zrobić to w rozmowie z konsultantem infolinii oraz w blisko 800 punktach sprzedaży stacjonarnej, jak np. sieciowe czy lokalne biura podróży.

Listę, wraz z dokładnymi adresami i numerami telefonów można znaleźć na stronie www.hoper.pl

 

Z e-kurort.pl jeszcze taniej !!

 

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników naszego serwisu. Jadąc pierwszy raz Hoperem możecie skorzystać też ze specjalnego kodu rabatowego: DOCELU-P-EKURORT.

Zapewnia on obniżkę 15% ceny przejazdu, dla tych, którzy pierwszy raz korzystają z Hopera. Aby skorzystać z rabatu należy na stronie www.hoper.pl wprowadzić miejscowość początkową i końcową swojej podróży oraz datę podróży i kliknąć ZNAJDŹ PRZEJAZD.

Następnie, jeśli przedstawiona orientacyjna godzina przejazdu jest dla nas do zaakceptowania należy wybrać KUP BILET, aby wprowadzić dokładne adresy i poznać całkowitą cenę przejazdu.

Będzie ona przedstawiona w kroku PODSUMOWANIE, gdzie znajduje się pole do wprowadzenia kodu rabatowego. 

Samo kliknięcie ZNAJDŹ PRZEJAZD weryfikuje czy Hoper przejeżdża przez daną miejscowość. Wszystkie miejscowości, przez które przejeżdża Hoper można poznać na mapie www.hoper.pl/trasy

 

Z kodu rabatowego można skorzystać również dzwoniąc na infolinię: 703 402 801

(opłata wynosi 2,58 zł z VAT/min.). Należy mieć jednak odblokowaną w telefonie funkcję obsługi numeru premium.

 

Operatorzy komórkowi na swoich stronach dokładnie przedstawiają, jak odblokować tę usługę. Kod rabatowy można również wykorzystać kupując bilet w jednym z blisko 800 punktów stacjonarnej sprzedaży, którymi są najczęściej lokalne lub sieciowe biura podróży. 

 

Filmy przedstawiające tą usługę:

https://youtu.be/VRUxoOJIF3c

https://youtu.be/XsAT6AVv1vg