Zarezerwuj pobyt w

Uzdrowisko Duszniki-Zdrój

Zobacz na mapie
Brak opinii na podstawie 0 opinii
0/5
100% guests recommend

Położone na dawnym szlaku handlowym, Uzdrowisko Duszniki Zdrój, przyciąga kuracjuszy łagodnym, podgórskim klimatem, dostępem do źródeł wody mineralnej oraz bogatą bazą zabiegową i medyczną. Skarbem Sanatorium są wody mineralne, tryska tu aż pięć podziemnych źródeł. Dusznickie wody to szczawy alkaliczne o dużym zmineralizowaniu doskonałe w leczeniu schorzeń układu krążenia, pokarmowego, oddechowego.

Sanatoryjne leczenie dorosłych w Uzdrowisku Duszniki Zdrój obejmuje schorzenia układu oddechowego, przewodu pokarmowego, ortopedyczno-urazowe, reumatologiczne, osteoporozę, choroby kardiologiczne i nadciśnienie oraz choroby kobiece.

W Uzdrowisku wykonywane są zabiegi przyrodolecznicze takie jak naturalne kąpiele mineralne i igliwiowe, zabiegi z wykorzystaniem borowiny (okłady, kąpiele, tampony czy fasony borowinowe). Zabiegi z zakresu hydroterapii, elektroterapii, inhalacje solankowe, masaże lecznicze, gimnastyka lecznicza.

Kuracjusze korzystają z kuracji pitnych i leczenia dietetycznego. Na miejscu zapewniona jest całodobowa opieka lekarsko – pielęgniarska. Zabiegi przyrodolecznicze ordynowane są przez lekarza prowadzącego a ich realizacja odbywa się pod okiem fachowego personelu.

Uzdrowisko Duszniki to kurort, w którym naszym gościom dedykujemy komfortowe obiekty. Znajdujący się w sercu uzdrowiska Jan Kazimierz to dobrze przygotowana uzdrowiskowa baza wypadowa, która zaprasza na kuracje i błogi wypoczynek w oryginalnych, przestronnych wnętrzach z dostępem do Centrum Borowinowego, gabinetów kosmetycznych oraz strefy rekreacji z basenem i słonecznym centrum fitness.

Zameldowanie 12:00 pm
Zarezerwuj 12:00 pm

Ranking

0/5
Brak opinii
na podstawie 0 opinii

Opinie

Doskonałe miejsce
0
Bardzo dobrze
0
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
0 /5
Personel
0 /5
Pokoje
0 /5
Wyżywienie
0 /5
Atrakcje
0 /5
0 opinii o kurorcie - Skala od 1 do 0

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz