Zarezerwuj pobyt w

Szpital Uzdrowiskowy “Polonia”

ul. Moniuszki 2, Kudowa Zdrój Zobacz na mapie
Brak opinii na podstawie 0 opinii
0/5
100% guests recommend

Sanatorium “Polonia” usytuowane jest w centrum uroczego Parku Zdrojowego w Kudowie-Zdroju, w pobliżu Pijalni Wód Mineralnych i Zakładów Przyrodoleczniczych.

“Polonia” stanowi kwintesencję kudowskiego uzdrowiska. Jej historia splata się z losami miejscowości. Niezwykłe dzieje tego przepięknego domu zdrojowego stanowiły inspirację dla Jana Koplowitza, autora książki ”Bohemia mój los”. To wyjątkowe miejsce stało się także natchnieniem dla reżysera Horsta Seemanna, który nakręcił na podstawie powieści serial pt. „Hotel Polanów i jego goście”.

Obiekt każdego dnia na nowo olśniewa turystów i kuracjuszy swoją wyjątkową atmosferą, roztaczając niebywały czar nad uzdrowiskiem. Bogata historia i wieloletnia tradycja doskonale harmonizują z nowoczesnością.

Współczesna „Polonia” oferuje komfortowe pokoje, wytworne sale jadalne, przestronne hole. Kryje ona również w swych wnętrzach Teatr Zdrojowy im. S. Moniuszki, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia kulturalne w mieście.

W stylowo urządzonych wnętrzach obiektu znajdują się: apartament prezydencki, komfortowe pokoje 1, 2 i 3 – osobowe z łazienkami, Biuro Obsługi Klienta, jadalnia, winda, gabinety lekarskie, sale TV-Sat, bilard, sala teatralna i konferencyjna, sale gimnastyczne wyposażone w sprzęt do ćwiczeń.

Obiekt posiada również parking i jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Na amatorów czynnego wypoczynku czekają nieopodal znajdujące się korty i Aquapark. Wieloletnia tradycja i doświadczenie gwarantują Państwu udany wypoczynek, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej.

Zakład Przyrodoleczniczy oferuje ponad 50 rodzajów zabiegów, a wśród nich m. in. : okłady borowinowe, parafinowe i fango, bogatą gamę masaży i natrysków, kąpiele mineralne, solankowe, borowinowe i gazowe z CO2, zajęcia Nordic Walking, zabiegi odchudzające.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Poradni Leczenia Otyłości. Wykorzystując nowoczesne metody i aparaturę diagnostyczną, z dużą skutecznością, leczymy nadwagę i otyłość u dzieci i u dorosłych.

Udogodnienia kurortu

Masaże lecznicze
Masaże relaksujące
Wody lecznicze
Zabiegi borowinowe
Zabiegi lecznicze
Zabiegi relaksacyjne

Profil leczniczy obiektu

choroby kardiologiczne i nadciśnienie
choroby układu oddechowego
dysfunkcja narządu ruchu
otyłość
Zameldowanie 12:00 pm
Zarezerwuj 12:00 pm

Ranking

0/5
Brak opinii
na podstawie 0 opinii

Opinie

Doskonałe miejsce
0
Bardzo dobrze
0
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
0 /5
Personel
0 /5
Pokoje
0 /5
Wyżywienie
0 /5
Atrakcje
0 /5
0 opinii o kurorcie - Skala od 1 do 0

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz