Zarezerwuj pobyt w

Dom Zdrojowy

Kolejowa 14, Szczawno-Zdrój Zobacz na mapie
Brak opinii na podstawie 0 opinii
0/5
100% guests recommend

Sanatorium „Dom zdrojowy” znajduje się z centrum uzdrowiska, tuż obok Zakładu Przyrodoleczniczego oraz promenady Corso. Na kuracjuszy czeka prawie 300 miejsc noclegowych w 130 pokojach oraz szeroka oferta zabiegowa. Goście mogą skorzystać także z saunarium oraz klubu fitness. Budynek wyposażony jest w windę.

Uzdrowisko Szczawno – Jedlina to jedno z najstarszych uzdrowisk na terenie Dolnego Śląska, bowiem jego uzdrowiskowy charakter był znany już w czasach średniowiecza. Tereny te są bogate w bardzo wartościowe wody lecznicze, szczawy wodorowęglanowo-sodowo-wapniowe.

Uzdrowisko łączy tradycje lecznictwa z najnowszą medycyną, dzięki czemu wszyscy Goście przebywające w Uzdrowisku mogą korzystać z dobrodziejstw tego miejsca.

Szczawno-Zdrój to przepiękna miejscowość o wyjątkowym mikroklimacie, czystym powietrzu, wspaniałej przyrodzie i krajobrazie, w której znajdują się cudowne wody mineralne, mające wyjątkowy wpływ na nasze zdrowie. Jedlina-Zdrój jest również miejscowością uzdrowiskową, położoną na terenach górskich, dzięki czemu posiada wyjątkowy górski mikroklimat i czyste powietrze.

Uzdrowisko Szczawno – Jedlina oferuje swoim Gościom m. in indywidualne pobyty hotelowe. Goście mają do wyboru pobyt w jedno-, dwu-, lub trzyosobowych pokojach o różnym standardzie. Istnieje także możliwość wykupienia śniadań. W ofercie Uzdrowiska można znaleźć także ofertę turnusów rehabilitacyjnych, profilaktycznych oraz świątecznych.

Dużą zaletą uzdrowiska jest podpisany kontrakt z NFZ, dzięki czemu można podjąć się leczenia w uzdrowisku korzystając z odpłatność przez NFZ. Każdy z Gości Uzdrowiska Szczawno – Jedlina może wykupić dla siebie dowolne zabiegi rehabilitacyjne.

Do wyboru jest szeroka oferta balneoterapii (czyli leczenia za pomocą wody), w tym kąpiele, okłady i hydromasaże, zabiegi wziewne, inhalacyjne, elektrolecznictwo, leczenie światłem, masaże lecznicze, zabiegi kinezyterapeutyczne, a także krioterapię.

Uzdrowisko kieruje swoją bogatą ofertę medyczną także do osób, które: chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, pragną mieć zdrowe kości, czy też zdrowe płuca. Ponadto, pomoc uzyskają tutaj Amazonki oraz Seniorzy.

Na terenie Uzdrowiska prowadzona jest Wczesna Rehabilitacja Kardiologiczna oraz zajęcia z Fitnessu. W naszym Uzdrowisku każdy może skorzystać z dobrodziejstwa jakie daje natura, połączonego z wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy i rehabilitantów.

Udogodnienia kurortu

Inhalacje
Kąpiele CO2
Kąpiele zdrowotne
Krioterapia
Kuracja pitna - wody lecznicze
Masaże lecznicze
Masaże relaksujące
Parking
Sala fitness
Suche kąpiele CO2
Wody lecznicze
Wyżywienie
Zabiegi borowinowe
Zabiegi lecznicze
Zabiegi relaksacyjne
Zabiegi Spa
Zabiegi z zakresu balneoterapii
Zabiegi z zakresu fizykoterapii
Zabiegi z zakresu rehabilitacji ruchowej
Pokaż wszystko
Zameldowanie 14:00
Zarezerwuj 11:00

Ranking

0/5
Brak opinii
na podstawie 0 opinii

Opinie

Doskonałe miejsce
0
Bardzo dobrze
0
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
0 /5
Personel
0 /5
Pokoje
0 /5
Wyżywienie
0 /5
Atrakcje
0 /5
0 opinii o kurorcie - Skala od 1 do 0

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz