Zarezerwuj pobyt w

Sanatorium Uzdrowiskowe “GOŁĄBEK I OPATRZNOŚĆ”

ul Zdrojowa 53, Rymanów Zdrój Zobacz na mapie
Brak opinii na podstawie 0 opinii
0/5
100% guests recommend

Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Gołąbek – Opatrzność” oferuje 27 dniowe pobyty lecznicze w ramach podpisanej z NFZ umową zakresie uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego dzieci w wieku 3 do 6 lat pod opieką opiekuna. Pobyt odbywa się za pełną odpłatnością dla opiekuna, zaś dla dziecka w całości jest refundowany przez NFZ. W pokojach 2,3,4 – osobowych częściowo z pełnym węzłem sanitarnym, TV-sat, bezprzewodowym dostępem do Internetu (HOT SPOT) jednorazowo może przebywać 71 osób.
Pacjenci mają zapewnioną całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską.

Baza zabiegowa znajduje się w Uzdrowiskowym Zakładzie Przyrodoleczniczym usytuowanym w Szpitalu Uzdrowiskowym „Eskulap” – odległym około 150m.

Willa „OPATRZNOŚĆ” – jeden z najstarszych, zachowanych obiektów Rymanowa – Zdroju, wybudowany w 1881r. W 1934r. willa „Opatrzność” była siedzibą Administratora Apostolskiego Łemkowszczyzny, która obejmowała 118 parafii Kościoła Grekokatolickiego. Urzędowali tu mianowani przez papieża Priusa XI administratorzy: ks. Bazyli Maściuch, ks. Prałat Jan Polański i ks. dr Jakub Medwecki do 30 kwietnia 1938r., kiedy to siedzibę AAŁ przeniesiono do Sanoka.

Udogodnienia kurortu

Masaże lecznicze
Masaże relaksujące
Zabiegi lecznicze
Zabiegi relaksacyjne
Zameldowanie 12:00 pm
Zarezerwuj 12:00 pm

Ranking

0/5
Brak opinii
na podstawie 0 opinii

Opinie

Doskonałe miejsce
0
Bardzo dobrze
0
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
0 /5
Personel
0 /5
Pokoje
0 /5
Wyżywienie
0 /5
Atrakcje
0 /5
0 opinii o kurorcie - Skala od 1 do 0

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz