Zarezerwuj pobyt w

Sanatorium “Krystynka”

Polna 16, Ciechocinek Zobacz na mapie
Doskonałe miejsce 5 komentarzy
4.9/5
100% guests recommend

Sanatorium Uzdrowiskowe “Krystynka” w Ciechocinku jest całorocznym domem ze 146 miejscami, znanym kuracjuszom od wielu lat. Odpowiednie warunki do leczenia i wypoczynku stworzone w naszym sanatorium są wspomagane również uzdrowiskowymi walorami klimatycznymi Ciechocinka.

Wielkość Sanatorium “Krystynka” została dobrana optymalnie dla stworzenia rodzinnej atmosfery, zachowania braku bezimienności Gości. Bogatą i nowoczesną bazę zabiegową dostosowaliśmy do szerokiego spektrum leczenia.

Prawidłowa diagnoza, odpowiednie zabiegi, skuteczność wykonywanej terapii, znakomite warunki hotelowe i żywienie – wszystko to ma wpływ na Państwa zadowolenie z pobytu w “Krystynce” i na wysokie oceny, jakimi nas obdarzacie.

Cała baza zabiegowa mieści się pod jednym dachem, oferując kompletny wachlarz zabiegów leczniczych. Wszystkie zabiegi są poprzedzane konsultacją medyczną, a ich stosowanie odbywa się pod stałą kontrolą doświadczonego personelu. Leczenie uzdrowiskowe ma długotrwałe działanie na organizm a jego skuteczność jest odczuwana jeszcze przez długi czas po zakończeniu pobytu w sanatorium.

 

W zakresie lecznictwa współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia i ośrodkami dofinansowującymi pobyty osób niepełnosprawnych ze środków PFRON. Przyjmujemy również gości komercyjnych.

Profil leczniczy obiektu

choroby dolnych dróg oddechowych
choroby górnych dróg oddechowych
choroby laryngologiczne
choroby reumatologiczne
cukrzyca
dysfunkcja narządu ruchu
otyłość
Pokaż wszystko
Zameldowanie 12:00 pm
Zarezerwuj 12:00 pm

Ranking

4.9/5
Doskonałe miejsce
na podstawie 5 komentarzy

Opinie

Doskonałe miejsce
3
Bardzo dobrze
2
Przeciętnie
0
Słabo
0
Odradzam
0

Oceny

Zabiegi
5 /5
Personel
5 /5
Pokoje
5 /5
Wyżywienie
4.8 /5
Atrakcje
4.6 /5
5 komentarzy - Skala od 1 do 5
Henryka
21/10/2020

4.6 "Polecam"

Byłam 3 razy jadę teraz spokój cisza dobra obsługa świetne zabiegi fajne pokoje polecam
Dorota
21/10/2020

4.8 "Wybieram się ponownie"

Byłam tam już drugi raz i na pewno wybiorę się ponownie Bardzo ładne pokoje. Zadbane. Przemiła obsługa. Bardzo fajna baza zabiegowa. Wszystko na miejscu.
Barbara
21/10/2020

5.0 "Bardzo miła obsługa"

Bardzo miła obsługa. Super baza zabiegów. Bardzo dobre wyżywienie . Pokoje bardzo dobrze wyposażone. Ładny park na terenie sanatorium. POLECAM!!!
Natty
21/10/2020

5.0 "Bardzo zadowolona"

Bardzo, bardzo jestem zadowolona z pobytu w "Krystynce" Wspaniale dobrany personel Okazuje się, że w sanatorium może być czyściutko jak w domu, dobre jedzenie, wspaniała obsługaDziękuję przemiłej pani Ewie Z. dziękuję personelowi z recepcji, ekipie sprzątającej i zabiegowej. Dziękuję personelowi serwującemu posiłki ,a szczególnie Panu, który pilnuje prawidłowego noszenia maseczek i odkażania rąk. Z przyjemnością wrócę w przyszłym roku.Wszystkim życzę zdrowia i uśmiechu, pozdrawiam
Pokaż wszystko
Jarek
21/10/2020

5.0 "Warto wracać"

Miejsce, do którego warto wracać co rok. Przemiły i pomocny oraz świetnie zorganizowany personel, smaczne posiłki i duże porcje, czyste pokoje, a przede wszystkim zaangażowani terapeuci, przemili ludzie, wprowadzają dobry nastrój, z każdym mają świetny kontakt.

Dodaj swoją opinię

Zarezerwuj teraz